Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Publicita

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 20   Následující   ››

Výukové strategie v praxi pilotních škol

metodický portál rvp.cz 21.2.2012  

 

Kurz CNC obrábění ve Veselí nad Moravou

25.1.2012 Veselí nad Moravou - O zahájení kurzu obrábění na CNC strojích na SOŠ a SOU Veselí nad Moravou v rámci projektu UNIV 2 KRAJE informuje ve svém zpravodajství reginioální televize Slovácko  

 

Školy pomáhají v táborském regionu zatočit s nezaměstnaností

18.1.2012    Táborský deník - Práce nikomu sama do klína nespadne. Nesedět, nečekat a vzdělávat se. To je jedna z cest, jak na trhu práce uspět. Vzdělávání dospělých často nabízely soukromé agentury a často si k tomu najímaly učitele ze škol. Školy se přitom mají možnost samy zapojit. V Táboře je v tomto ohledu aktivní střední průmyslová škola strojní a stavební, střední zemědělská škola a v Sezimově Ústí také Centrum odborné přípravy (COP).  

 

Dospělým se na středních školách otevřou kurzy s bezplatnou účastí

13.1.2012    Jihlavské listy - Na Vysočině se některé střední školy stále více zaměřují na vzdělávání dospělých. V jednom z projektů celoživotního vzdělávání se na nich letos bude v praxi ověřovat desítka nových vzdělávacích kurzů, což lidem umožní bezplatnou účast v nich.  

 

Tři odsouzené ze světelské věznice složily zkoušky na jihlavské škole

13.1.2012    Jihlavské listy - Zajímavá premiéra proběhla 19. prosince 2011 na Střední škole obchodu a služeb v Jihlavě (SŠOS) - tři odsouzené z ženské věznice ve Světlé nad Sázavou tu složily dílčí kvalifikaci v učebním oboru Výpomoc při přípravě pokrmů.  

 

Projekt Kurikulum S - konzultace, semináře a metodika pro učitele

15.12.2011 Odborné vzdělávání 4/2011  

 

Závěrečná konference projektu Kurikulum S

25.11.2011   www.msmt.cz  

 

V UNIV 2 KRAJE se otevřou další vzdělávací kurzy

30.12.2011    Jihlavské listy - Zámecký hotel v Třešti byl v půli prosince dějištěm závěrečného letošního hodnotícího setkání týmu projektu UNIV 2 KRAJE, který proměňuje střední školy v celé ČR v centra celoživotního učení.  

 

Setkali se lidé z firem Bystřicka

19.12.2011    Žďárský deník - Minulé pondělí se uskutečnilo v prostorách sálu Domova mládeže VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem setkání firem, které představují nejvýznamnější zaměstnavatele v bystřickém regionu, se zástupci Města Bystřice nad Pernštejnem a vedením Vyšší odborné školy a Střední odborné školy zemědělsko technické Bystřice nad Pernštejnem.  

 

Češi potřebují k dalšímu vzdělávání konkrétní motivaci

8. 12. 2011  NOVINKY.CZ - Český trh se vzděláním má paradox: přestože úrovní středního vzdělání patří Česká republika na samou špičku v Evropě, ochota lidí dále se vzdělávat spadá do podprůměru. Co tedy brání v dalším vzdělávání?  

 

Ženy a muži, rozšiřte si své obzory!

6.12.2011    Haló noviny - Vzkazuje našim čtenářkám a čtenářům Jana Bydžovská, hlavní manažerka projektu UNIV 2 KRAJE  

 

Chcete lepší práci? Vraťte se zpět do lavic!

14.11.2011    Blesk - BLESKOVÉ Zaměstnání Rádi byste si polepšili v nové práci, ale máte pocit, že vám chybí potřebná kvalifikace? Ministerstvo školství pomáhá uspět lidem na pracovním trhu prostřednictvím kampaně Rozšiřte si obzory. Ta nabízí zájemcům vzdělávací a rekvalifikační kurzy, díky kterým získají aktuální informace a zlepší si znalosti a dovednosti v různých profesních oborech.  

 

Úspěch vyžaduje odvahu a projektové řízení

14. 11. 2011    Moravskoslezský deník - Ing. Jiří Kubica (32 let) * je vlastník nebo spoluvlastník několika společností zabývajících se poradenstvím, vývojem a provozem internetových aplikací, prezentací a e-shopů * od května 2011 se primárně zabývá projektem UNIV 2 Kraje v Národním ústavu pro vzdělávání * vystudoval Vysokou školu báňskou - Technickou univerzitu Ostrava, obor Inženýrská informatika * je členem Národního registru poradců, hodnotitelem projektů pro ministerstvo průmyslu a obchodu a externím vyučujícím na Vysoké škole podnikání * je ženatý, má dvouletého syna a dvouměsíční dceru  

 

Dvořákova peče i v sobotu

10.11.2011    Znojemský deník - Na SOŠ a SOU Znojmo, Dvořákova 19, byl zahájen kurz Výroba jemného pečiva. Jedná se o pilotní ověřování výukového programu v rámci projektu UNIV 2 KRAJE, proto je kurz bezplatný, účastníci si platí pouze použité suroviny.  

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 20   Následující   ››

Nahoru