Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Publicita

‹‹   Předchozí   10 18 19 20 21 22 23

Pojď a uč se sladovníkem - pivovarníkem býti

Učební dokumenty zpracované Národním ústavem odborného vzdělávání jsou základními pedagogickými dokumenty, podle kterých se realizuje vzdělávání na středních školách v České republice. V nich jsme ve skupině oborů Potravinářství a potravinářská chemie objevili vzdělávací program 2957H/002 Sladovník - pivovarník.  

 

Vyšší úroveň středních škol

30.4.2009 Veřejná správa    V dubnu začala realizace dvou významných celostátních projektů, které ovlivní úroveň středních odborných škol v České republice a pomohou v průběhu školské reformy. Jde o národní projekty MŠMT , které realizuje Národní ústav odborného vzdělávání , a které jsou spolufinancovány z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu ČR.  

 

Hledáte nové možnosti studia?

6.5.2009   ŽURNÁL pro karlovarský kraj   Ptali jsme se Ing. Bohumila Janyše, rektora Středočeského vysokoškolského institutu Kladno  

 

1. května začíná projekt Cesta ke kvalitě...

29.4.2009     Česká škola     Cesta ke kvalitě je národní projekt MŠMT s plným názvem „AUTOEVALUACE - Vytváření systému a podpora škol v oblasti vlastního hodnocení“. Realizuje ho Národní ústav odborného vzdělávání a Národní institut pro další vzdělávání, je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu České republiky.  

 

Zkušenosti pilotních škol budou sloužit ostatním

1.4.2009 Česká škola Kurikulum S je národní projekt Ministerstva školství , mládeže a tělovýchovy , jehož řešitelem je Národní ústav odborného vzdělávání .   Je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.  

 

Tyden.cz: Učni budou moci skládat jednotné zkoušky

1.4.2009        Něco jako státní maturita čeká na absolventy učňovských oborů. Jednotnou závěrečnou zkoušku budou moci všichni učni skládat již v příštím roce.  

 

Jednotná zkouška pro učně

1.4.2009  Haló noviny, str. 2 PRAHA - Od příštího školního roku budou moci učni všech oborů skládat jednotnou závěrečnou zkoušku. Národní ústav odborného vzdělávání ( NÚOV ) začne od dubna vytvářet zadání zkoušek pro jednotlivé obory, při nichž učni budou muset řešit hlavně úkoly z praxe.  

 

Projekt Nová závěrečná zkouška

1.4.2009     Česká škola     str. 2     Prvního dubna bude zahájen národní projekt Nová závěrečná zkouška. Hlavním cílem projektu, který bude probíhat v letech 2009–2012, je zavedení standardizované závěrečné zkoušky v oborech vzdělání s výučním listem.  

 

NÚOV startuje dva národní projekty

1.4.2009 Praha   Prvního dubna 2009 byly zahájeny národní projekty Nová závěrečná zkouška a Kurikulum S, které potrvají do roku 2012 a budou mít přímý vliv na úroveň středních odborných škol v České republice a jejich úspěšnost při probíhající kurikulární reformě.  

 

Od příštího roku mohou učni skládat jednotnou závěrečnou zkoušku

Praha 31. března (ČTK) - Od příštího školního roku budou moci učni všech oborů skládat jednotnou závěrečnou zkoušku. Národní ústav odborného vzdělávání (NÚOV) začne od dubna vytvářet zadání zkoušek pro jednotlivé obory, učni budou muset řešit hlavně úkoly z praxe. ČTK to řekla Dana Kočková, která projekt vede.  

 
‹‹   Předchozí   10 18 19 20 21 22 23

Nahoru