Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Publicita projektu

Konference projektu Cesta ke kvalitě

Konference projektu Cesta ke kvalitě  

 

Českému školství chybí trvalá péče

Rodina a škola | 9.12.2010 | rubrika: Rozhovor | strana: 6 | autor: Barbara Hansen Čechová  

 

Jde přece o děti

6.11.2009    MF plus   Radka Chromovská  

 

Odstartoval seriál konferencí projektu Cesta ke kvalitě

14.10.2009   novinky.cz   Petr Kotek   Seriál krajských konferencí o vlastním hodnocení škol odstartoval dnes v Olomouci. Další akce, při nichž si budou vyměňovat zkušenosti učitelé , zřizovatelé škol a zástupci České školní inspekce, jsou naplánovány až do 3. prosince. Podrobnosti o nich budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách Národního ústavu odborného vzdělávání ( NUOV ).  

 

Potřebujete pomoc při vlastním hodnocení školy?

Středa, 24. červen 2009 · Učitelské listy   Potom právě pro vás je připravena nabídka účasti v národním projektu Cesta ke kvalitě, který realizují za přispění ESF Národní ústav odborného vzdělávání (NÚOV) a Národní institut pro další vzdělávání (NIDV). Tuto pomoc mohou využít mateřské školy speciální, základní školy, základní umělecké školy, všechny střední školy i konzervatoře.  

 

1. května začíná projekt Cesta ke kvalitě...

29.4.2009     Česká škola     Cesta ke kvalitě je národní projekt MŠMT s plným názvem „AUTOEVALUACE - Vytváření systému a podpora škol v oblasti vlastního hodnocení“. Realizuje ho Národní ústav odborného vzdělávání a Národní institut pro další vzdělávání, je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu České republiky.  

 

Nahoru