Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Veřejné zakázky

Pověřená osoba pro organizační zajištění zakázek: CPS consulting, s.r.o. Sídlem: Havanská 22/194, 170 00 Praha 7 – Bubeneč, Jednající: JUDr. Zdenek Pokorný, IČ: 27391566 Kontaktní osoba: Irena Forstová, tel.: +420 602 703 966  

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Následující   ››

výzva k nadlimitní zakázce pro NSK 2 - "IS NSK"

„INOVACE INFORMAČNÍHO SYSTÉMU NSK“  

Čtvrtek, 24. červen 2010
 

Právní poradenství pro projekt NZZ

Základním cílem je snížení bezpečnostních rizik procesu tvorby a realizace jednotných zadání pro závěrečné zkoušky. Bezpečnostní rizika v základním rozdělení lze členit na rizika personální, administrativní, objektová a rizika vyplývající ze zabezpečení informačních systémů.  

Úterý, 18. květen 2010
 

Realizace, správa, dohled a podpora serverové SW infrastruktury v NÚOV

Předmětem plnění veřejné zakázky je konsolidace stávajících serverových operačních systémů na jednu platformu Microsoft, vše realizované ve virtuálním prostředí VMware vSphere4, které je v současnosti používáno zadavatelem.  

Čtvrtek, 15. duben 2010
 

Zajištění pravidelného provádění úklidových služeb

Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je zajištění pravidelného provádění úklidových služeb v objektu Národního ústavu odborného vzdělávání v Praze.  

Pondělí, 22. únor 2010
 

Zabezpečení občerstvení účastníků seminářů

Předmět veřejné zakázky je rozdělen na 2 části  A - B. Uchazeči o veřejnou zakázku mohou předložit nabídku na jednu nebo na obě části veřejné zakázky, ve které budou splňovat požadavky zadavatele uvedené v zadávací dokumentaci (dále jen „ZD“). Na každou část zakázky bude podána samostatná nabídka se všemi náležitostmi požadovanými v této zadávací dokumentaci a na každou část bude uzavřena samostatná smlouva. Požadavek zadavatele na realizaci občerstvení k jednotlivým seminářům bude proveden písemnou objednávkou.  

Pondělí, 22. únor 2010
 

Organizačně technické zajištění konferencí

Podrobná specifikace údajů uvedených ve výzvě nebo další podmínky pro plnění zakázky jsou uvedeny také v samostatné zadávací dokumentaci, kterou si zájemci mohou objednat na adrese osoby pověřené zadavatelskými činnostmi  

Pondělí, 22. únor 2010
 

Zřízení regionálních konzultačních center pro potřeby projektu Kurikulum S

Předmětem veřejné zakázky (dále jen VZ) je výběr dodavatelů pro zřízení a zajištění činnosti 3 (tří) regionálních konzultačních center (dále „RKC“) v Libereckém, Ústeckém a Zlínském kraji .  

Pátek,  5. únor 2010
 

UNIV 2 KRAJE - zajištění občerstvení a logistického zázemí pro semináře a kulaté stoly

veřejná zakázka je zrušena  

Pátek, 22. leden 2010
 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Následující   ››

Ondroušková Kateřina
samostatný referent pro výběrová řízení
tel: 274022222, e-mail: katerina.ondrouskova@nuov_cz

Nahoru