Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Publicita projektu

Průběžné vzdělávání je účinnou zbraní proti nezaměstnanosti

14.10.2011    Boleslavský deník    str. 5    Publicistika     čtk, am          

 

Češi by se měli vzdělávat, přibude kurzů pro dospělé

  Praha 17. července (ČTK) - Dospělí by se měli v České republice víc vzdělávat , zatím to totiž po ukončení školy dělá jen šest procent z nich.  

 

Chcete být vzdělaní? Zajděte si na PIVO

17.7.2009     Metro     str. 3     Domov      Vzdělávání po celý život pro co největší počet lidí. To si dal za úkol Národní ústav odborného vzdělávání i ministerstvo školství . Obě instituce usilovně pracují na projektech, které by mohly být schváleny už příští rok.  

 

Nahoru

Novinky

Výstupy realizační části

Materiály projektu Koncept k diskusi odborné veřejnosti. Materiál stáhnete kliknutím na konkrétní aktivitu (pokud je k dispozici)  

 

Koncept - nový projekt na pomoc dalšímu vzdělávání v ČR

Díky projektu Koncept by měli lidé získat lepší přístup k dalšímu vzdělávání, měli by mít k dispozici širokou nabídku kvalitních kurzů odpovídajících potřebám trhu práce, dostatek hodnověrných informací a také poradenské služby.  

 

Dlouhodobý záměr vzdělávání

Dlouhodobý záměr vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy České republiky 2007 je zpracováván na základě § 9 - 11 a § 185 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon).    

 

další novinky