Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Mezinárodní konference evropského TTnetu

Cedefop - Evropské středisko pro rozvoj odborného vzdělávání, které koordinuje TTnet na evropské úrovni, pořádá vždy v prosinci výroční konferenci. Během roku pak pořádá ve spolupráci s národními TTnety řadu odborných akcí. Jejich přehled i s odkazy na další informační weby je uveřejněn na webové stránce European Training Village:  

https://www.trainingvillage.gr/etv/projects_networks/ttnet/events.asp

 

Koordinátorka TTnet ČR Ing. Hana Čiháková, Ph.D. se účastnila Lisabonská konference v roce 2007, vystoupila zde s příspěvkem " Podpora učitelů odborných předmětů a odborné přípravy v rámci partnerství TTnet ČR".

Prezentace H. Čiháková Prezentace H. Čiháková (131,93 KB)

 

Ing. Hana Čiháková, Ph.D. (koordinátorka TTnet ČR) se zúčastnila ve dnech 6. – 7. 11. 2008 semináře, který byl realizován v rámci evropské sítě TTnet. Téma semináře: "Mentorování v odborném vzdělávání, rozvoj evropských perspektiv". Seminář organizoval CEDEFOP, Soluň, Řecko.

Zpráva ze semináře Zpráva ze semináře (73,00 KB)

 

V České republice, v Kostelci nad Černými Lesy proběhla  13. - 15. 10. 2010 mezinárodní konference " Crossing Boudaries: The multiple roles of trainers and teachers in vocational education and training".

Conference Proceedings Conference Proceedings (389,17 KB)

Nahoru