Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Soutěže

Vyhlašujeme soutěž o nejlépe zpracovanou nabídku pro fiktivní veřejné řízení.

Vítězná firma obdrží 5 000 Kč, druhá 3 000 Kč a třetí 1 000 Kč. Vyhrazujeme si právo některou z cen neudělit. Protože je zadání soutěží rozsáhlé, podívejte se prosím do informátoru na stranu 5.  Inf50.doc (108,00 KB)  Termín odeslání prací je 19. února na adresu pavla.srchova@nuv_cz.

 

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší webové stránky fiktivní firmy

Vítězná firma obdrží 5 000 Kč, druhá 3 000 Kč a třetí 1 000 Kč. Vyhrazujeme si právo některou z cen neudělit. Webové stránky mohou být na školním i veřejném nebo sponzorovaném serveru a nemusí být obsáhlé. Hodnotit budeme především nabídku zboží a služeb, výraznost, přehlednost, sladěnost, nápaditost a aktuálnost.

Termín odeslání webové adresy je 19. února na adresu pavla.srchova@nuv_cz.

 

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší logo fiktivní firmy

Vítězná firma obdrží 5 000 Kč, druhá 3 000 Kč a třetí 1 000 Kč. Vyhrazujeme si právo některou z cen neudělit.

Každá firma by měla mít své logo, které je nezastupitelným marketingovým nástrojem firmy. Firemní logo má pracovat za vás a patří tedy na většinu firemních písemností, svým logem si zdobíte ale i veletržní stánek. Již z toho vyplývá, že logo musí být zajímavé ve velkém (barevném) provedení, ale i malé (a většinou černobílé) na hlavičkovém papíře nebo jiném dokumentu firmy. Může (ale nemusí) obsahovat název nebo zkratku názvu firmy, mělo by asociovat firemní barvy a oblast podnikání. Mělo by být výrazné a snadno zapamatovatelné. Prostě zpracování loga není nic jednoduchého.

Víme, že nejedna firma si našla a stáhla své logo z webu nebo z nástrojů např. Microsoftu. Chápeme použití polotovaru, ale pokud chcete s logem soutěžit, musí být i stažené logo upraveno a minimálně 51 % musí být vaše vlastní tvorba. Soutěžní loga zasílejte ve formátech jpg, bmp, tif nebo pdf. Maximální velikost loga může být 5 Mb.

Loga, která nebudou splňovat zadání, především velikost souboru a uvedený formát, budou DISKALIFIKOVÁNA.

Vaše loga očekáváme na adrese pavla.srchova@nuv_cz nejpozději do 19. 3. 2012 do 14. hodin.

 

Výsledky soutěže o nejlepší vizitku

Sešlo se nám celkově 90 soutěžních prací. Hodnocení bylo velmi těžké, protože ty nejlepší práce snesly srovnání s profesionálně připravenými vizitkami a o umístění leckdy rozhodovalo až pomocné hodnocení. O vítězi samotném však nebylo pochyb. FirmaSport-fit, s. r. o. ze SŠ hotelová a služeb v Koryčanech získala absolutní počet možných bodů – 70. S mírným odstupem následuje firma Meškala, s. r. o. (SŠ podnikání, Vysoké Mýto) s 68 body a 3. místo jde do Vsetína na SOU obchodu a služeb firmě HomeIdeas, s. r. o. 18 firem nesplnilo požadavky soutěže a bylo diskvalifikováno. Přinášíme vám pořadí prvních 25 firem i s ukázkami výtězných prací. Výhercům blahopřejeme a děkujeme všem ostatním za účast.

Vitezne_vizitky_souteze_CEFIF_2012_web.pdf Vitezne_vizitky_souteze_CEFIF_2012_web.pdf (892,69 KB)

 

Nahoru