Web není aktualizován od roku 2012

Soutěž Europass

e-mail nebo telefon (kontakt, prostřednictvím kterého vám budeme moci sdělit případnou výhru)

Údaje o stáži/brigádě:

napište měsíce a rok konání stáže, např. 3-5/2011 nebo březen až květen 2011

8. Jaké bylo zaměření Vaší stáže?

9. Jaký dokument Europassu jste při své mobilitě využili? (*)


(např. ze školy, od známých nebo kamarádů, ze semináře nebo veletrhu, z brigády, z internetu atd.)

Jak Vám pomohla zahraniční stáž/brigáda:Otázky a položky označené (*) jsou povinné.
Více informací o soutěži najdete na www.europass.cz/soutez

Pravidla soutěže:
- Soutěž probíhá od 15. listopadu do 15. ledna 2013.
- Ke splnění podmínek a možnosti získání jedné z výherních cen musí účastník vyplnit náležitě všechny otázky označené jako povinné (*) a souhlasit s uveřejněním svého jména v případě výhry na webu projektu a se zveřejněním údajů sebraným v rámci soutěže sloužícím k publicitě projektu.
- Hlavní výhrou v soutěži je vědomostní hra Evropa – otázky a odpovědi, dále lze v soutěži vyhrát lístky do divadla (Činoherního klubu) nebo balíčky reklamních předmětů projektu (jojo, otvírák na pivo, visačka na kufr, kompas, lupa). V soutěži budou odměněny nejzajímavější odpovědi, a to zejména na otázky týkající se přínosu Europassu pro profesní a osobní život respondenta.
- Odpovědi na otázky poslouží Europassu k jeho publicitě (k uveřejnění článků o Europassu a jeho dokumentech).
- Pokud jste se zúčastnili více stáží a chcete se podělit o své zkušenosti z nich, ke každé stáži vyplňte samostatný dotazník. Termín konání stáže není nijak omezen.
- Kontakt (mail nebo telefon) bude použit jen v případě výhry – výhercům dáme prostřednictvím kontaktních údajů vědět o výhře. Kontaktní údaje získané v soutěži neposkytneme třetí straně.
- Výherci budou zveřejněni v průběhu ledna 2013 na www.europass.cz. Výhru si lze vyzvednout v sídle Národního centra Europass, Weilova 12571/6, Praha 10 nebo Vám ji po domluvě a udání adresy můžeme poslat poštou.