Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Celoživotní vzdělávání na SPŠ bylo zahájeno

18.2.2011    Hranický týden   Po dlouhé přípravné práci byl dne 1. února na Střední průmyslové škole (SPŠ) v Hranicích zahájen vzdělávací program pod názvem Obsluha, seřizování CNC strojů. Tento kurz je realizován v rámci projektu UNIV 2 KRAJ, což je celorepublikový projekt, jehož cílem je proměna středních škol v centra celoživotního vzdělávání.  

V rámci tohoto projektu SPŠ Hranice nabízí vzdělávací program, který se týká obsluhy a seřizování CNC strojů. Celý program je rozdělen do šesti modulů a jeho výuka potrvá až do konce června. Zajímavostí je, že tento vzdělávací program je bezplatný. Úspěšní účastníci obdrží certifikát o absolvování vzdělávacího programu.

Zahájení vzdělávacího programu provedl metodik SPŠ Hranice Libor Hynčica za přítomnosti metodika Olomouckého kraje PaeDr. Jiřího Poláška, který byl pověřen Národním ústavem odborného vzdělávání v Praze, a lektora pana Libora Mindaly a Petra Škrabala, kteří se budou podílet na výuce jednotlivých vzdělávacích modulů. Přítomno bylo 14 uchazečů.

Nahoru