Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Úvodní konference projektu UNIV 2 - KRAJE

Dne 8. prosince 2009 proběhla v hotelu PYRAMIDA v Praze Úvodní odborná konference individuálního projektu národního UNIV 2 KRAJE.  

UNIV 2 – KRAJE (Proměna škol v centra celoživotního učení) je národní projekt Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, jehož řešitelem je Národní ústav odborného vzdělávání. Je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Probíhá v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, jeho finanční rámec představuje 300 milionů Kč, zapojeno je celkem 325 škol a doba realizace je 3,5 let.

UNIV 2 – KRAJE navazuje na projekt UNIV – Uznávání výsledků neformálního vzdělávání a informálního učení v sítích škol poskytujících vzdělávací služby dospělým (2005 – 2008). Na rozdíl od něho je ale realizován ve všech krajích ČR kromě Prahy, takže oproti předcházejícímu období přibudou kraje Hradecký, Jihomoravský, Plzeňský, Středočeský a Vysočina. Zaměří se především na přípravu nových programů dalšího vzdělávání. Zároveň proběhnou vzdělávací semináře pro pedagogy, kteří tak budou mít příležitost naučit se tyto vzdělávací programy vytvářet a poté podle nich učit dospělé zájemce.

  Zde si můžete prohlédnout prezentace účastníku , kteří měli na konferenci slovo.

1._KONFERENCE_UNIV_2_KRAJE_FIN.ppt 1._KONFERENCE_UNIV_2_KRAJE_FIN.ppt (6,21 MB)

prezentace_RNDr._Miroslava_Prochazky_CSc.ppt prezentace_RNDr._Miroslava_Prochazky_CSc.ppt (2,46 MB)

prezentace_reditele_Ing._Jana_Stursy.ppt prezentace_reditele_Ing._Jana_Stursy.ppt (3,79 MB)

Nahoru