Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Projekt NZZ byl ukončen

Dnem 31. 3. 2012 byl ukončen tříletý projekt MŠMT na podporu reformy závěrečných zkoušek v učebních oborech – Nová závěrečná zkouška. Projekt zajišťoval tvorbu jednotných zadání pro závěrečné zkoušky žáků v oborech vzdělání s výučním listem. Souhrnné informace o projektu a jeho výsledcích podává publikace Kvalita pro učňovské školství

Na výsledky projektu NZZ navazuje projekt Nová závěrečná zkouška 2 (duben 2012 – červen 2014), který se bude zabývat tvorbou jednotných zadání pro závěrečné zkoušky 2012/13 a 2013/14 a přípravou podmínek pro celoplošné zavedení nové závěrečné zkoušky od školního roku 2014/2015.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky