Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Registrace škol a zajištění bezpečnosti NZZ

Systém přístupu k jednotným zadáním byl a nadále zůstává vstřícný a otevřený všem školám. Využití jednotných zadání je založeno na vzájemné důvěře mezi NÚOV a řediteli škol. Vloni využilo systém NZZ téměř 100 % škol, které si stáhly jednotná zadání, aniž podléhaly kontrole jejich bezpečného využití.  

Tento otevřený přístup chceme zachovat, na druhou stranu však musíme předejít případnému úniku informací JZZZ a musíme prokázat, že informační systém NZZ je standardně zabezpečen. Na základě návrhu odborníků byla stanovena standardní pravidla pro bezpečné zacházení s jednotným zadáním, která každá škola může dodržovat, aniž by to zaběhnutý systém práce s JZZZ narušilo.

V průběhu února a března bude NÚOV se školami uzavírat smlouvu, na jejímž základě se ředitel školy stává odpovědnou osobou za zajištění bezpečnosti NZZ a získává přístup do informačního systému NZZ.

Všem školám jsme 10. 2. 2011 poslali e-mail s přístupem k registraci a získání smlouvy na adrese: https://registrace.nzz.nuov.cz.
V případě nejasností se prosím obracejte na petr.kos@nuv_cz.

Děkujeme, že toto vysvětlení přijmete s pochopením.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky