Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

První schůzka autorských týmů pro přípravu jednotných zadání pro obory Zlatník a klenotník, Umělecký štukatér a Umělecký rytec

se uskutečnila 2. 11. 2009 v NÚOV. Editorkou jednotných zadání je Mgr. Blanka Vážná.  

stukater.jpgV týmech spolupracují: Ing. Olga Košťáková, Jaroslava Pachnerová a Bc. Alexandra Jelínková ze SOŠ služeb v Praze 9-Novovysočanská, Mgr. Jaroslav Kodejš ze SŠ řemesel a služeb v Jablonci n. Nisou,    Jaromíra Najmanová a Jana Richterová z OA, HŠ a SOŠ v Turnově, Ing. Jiří Podoba, Mgr. Bronislav Čepek a Pavel Janík ze SOŠ  uměleckořemeslné v Praze 9-Podkovářská a Dagmar Nyhilčová ze SOŠ Praha 9-Učňovská. Závěrečnou zkoušku v uvedených oborech bude letos skládat 71 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky