Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

První schůzka autorských týmů pro přípravu jednotných zadání pro obory Elektrikář, Elektrikář-slaboproud, Elektrikář-silnoproud a Autoelektrikář

se uskutečnila 19. 10. 2009 v NÚOV. Všechny týmy řídí Mgr. Ondřej Suchý.  

elektrikar.jpgV týmech pro obory elektrikáře spolupracují: Petr Vaško, Jan Hanik, Jaroslav Silberník, Ing. Josef Varačka a Ing. Vladimír Kolář ze SOŠ a SOU technických oborů v České Třebové, Ing. Josef Turek, Ing. Jan Kašpar, Ing. Stanislav Votýpka, Ing. Radana Bodláková, Zdeněk Boháč, Dis, Radek Boháč a Josef Bohdal ze SOŠ elektrotechnické v Hluboké nad Vltavou, Mgr. Jan Mareš, Ing. Ladislav Kohout, Ing. Lenka Demjanová, Bc. Josef Lancoš a Vladimír Arnold ze SŠ energetické a stavební v Chomutově, Ing. Miroslava Karbolová a Vladimír Maršálek ze SŠ elektrotechnické Ostrava, Ing. Jaroslav Černý, Bohumír Sobotka, Vladimír Volf, Ing. Ivana Šejtková, Ing. Anna Pentková, Václav Hanzlík, Ing. Jaroslav Kučera a Ing. Jan Hrdina ze SOU elektrotechnického v Plzni. V týmu pro obor Autoelektrikář spolupracují: Bc. Radek Záleský, Ing. Milan Koleta, Ing. Jaroslav Sobotka a Zbyněk Špona ze SŠ automobilní Holice, Ing. Tomáš Losman, Mgr. Miroslav Sura, Bc. Jiří Říha a Ing. Milan Stárek ze SPŠ dopravní v Praze 5, Ing. Rudolf Vrabec a Bc. Ladislav Papšík ze SOŠ a SOU v Hradci Králové. Závěrečnou zkoušku v těchto oborech bude letos skládat 2050 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky