Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Příprava jednotných zadání pro obory Truhlář a Čalouník

Schůzka týmů, které řídí RNDr. Jana Motyková, se uskutečnila 16. 10. 2009 v NÚOV.  

truhlcalounik.jpgČleny týmu pro obor Truhlář jsou Ing. Alena Přibylová a Jan Turzó ze SOŠ Litvínov-Hamr, Ing. Mária Šaumanová a Ing. Magda Březinová ze SOŠ a SOU nábytkářské v Rosicích, Ing. Libor Novák a Otto Šimčík ze SŠ nábytkářské a obchodní v Bystřici p. Hostýnem, Ing. Svatava Kouřilová a Jaromír Svoboda ze SOŠ a SOU technických oborů v České Třebové a Ing. Jiří Jirman ze SOŠ a SOU Nové Město n. Metují. Členy týmu pro obor Čalouník jsou Ing. Zdeňka Brücknerová a Ing. Irena Svobodová ze SOŠ a SOU nábytkářské v Rosicích, Alena Matějovská a Blanka Vaňourková ze SPŠ dopravní v Plzni, Jaroslava Trnková a Ing. Monika Bakešová ze ISŠ ve Vysokém Mýtě a Mgr. Ivana Arnoštová Střední školy Aloyse Klara v Praze 4. Závěrečnou zkoušku v uvedených bude letos skládat 1897 žáků oboru Truhlář a 61 žáků oboru Čalouník.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky