Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

První schůzka týmu pro obory Klempíř a Karosář

Příprava jednotných zadání pro obory Klempíř-stavební výroba, Klempíř-strojírenská výroba a Karosář byla zahájena 8.10.2009 v NÚOV. Vedoucím týmů a editorem jednotných zadání je Ing. Bohuslav Roll ze SŠ energetické a stavební v Chomutově.  

klempir.jpgČleny týmů jsou:  Miloš Šrámek ze SOU dopravního v Čáslavi,  Ing. Robert Malinsky ze SOŠ a SOU Brno-Bosonohy, Petr Leníček a Ing. Ladislav Khorel z ISŠ technické ve Vysokém Mýtě, Miloš Šitina a Bc. Ladislav Papšík ze SOŠ a SOU v Hradci Králové, Zdeněk Hanzal a Ing. Stanislav Kříž ze ŠKODA AUTO as.,  SOU strojírenského v Mladé Boleslavi.     

Závěrečnou zkoušku v uvedených oborech bude letos skládat 897 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky