Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Autorský tým pro přípravu jednotného zadání pro obor Automechanik

se poprvé sešel 21. 10. 2009 v SOŠ a SOU Praha 10. Tým řídí Václav Poc z hostitelské školy.  

automecha.jpgJeho spolupracovníky při přípravě jednotného zadání jsou Ing. Karel Vondrák a Zdeněk Chvojka ze SOŠ a SOU Praha 10, Ing. Miroslav Turek a Ing. Luboš Romanowski ze SOŠ dopravní a SOU Ostrava-Vítkovice,  Ing. Jaroslav Kašpar, Ing. Miroslav Vaněk, Josef Pikl, Petr Moravec a Ing. Vilém Mathesus ze SPŠ dopravní v Plzni, Ing. Milan Chylík, PaedDr. Zdeněk Ondráček a Ing. Jiří Gála z ISŠ automobilní v Brně, Bc. Milan Fedorko a Drahoš Hanč z ISŠ ve Vysokém nad Jizerou, Ing. Karel Beran, Milan Horníček, Petr Kaleja a René Macek     ze SOŠ a SOU automobilního v Ústí n. Orlicí. Závěrečnou zkoušku v oboru bude letos skládat 3 638 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky