Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Autorské týmy pro přípravu jednotného zadání v zemědělských oborech

Autorský tým  pro přípravu jednotného zadání v oborech Zemědělec-hospodyňka a Farmář a tým pro jednotné zadání v oborech Jezdec a ošetřovatel dostihových koní a Chovatel koní a jezdecse poprvé sešly 2. 10. 2009 v NÚOV.  

farmar.jpgOba týmy řídí  Ing. Zdeňka Szebestová. Jejími spolupracovníky jsou v prvním týmu Ing. Jiří Mlateček a Miroslav Práza ze SŠ v Opočnu, Ing. Milan Janoušek a Pavel Milasevič z OA, SOŠ gastronomie a SOU Chomutov, Mgr. Vlastimil Dluhoš ze SŠ zemědělské a VOŠ Opava. Členy druhého týmu jsou Mgr. Miluše Voráčová  a Ing. Marcela Sýkorová ze SŠ dostihového sportu a jezdectví Praha-Velká Chuchle, Ing. Vlasta Pavelková ze SŠ chovu koní a jezdectví Kladruby n. L., Bc. Blanka Janoštíková a Margita Urbanová ze SŠ hotelové a služeb Kroměříž.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky