Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

První schůzka autorských týmů oborů Pekař a Cukrovinkář-pečivář

Týmy pro tvorbu jednotných zadání závěrečné zkoušky se poprvé sešly 29.9.2009 v NÚOV pod řízením Ing. Jany Nováčkové.  

cukrar.jpgJejími Spolupracovnicemi jsou Ing. Ema Baboráková a Ing. Eva Ježková ze SŠ potravinářské ve Smiřicích, Ing. Libuše Hajná ze SŠ hotelové a služeb Kroměříž, Ing. Eva Hrušková a Iveta Martinů ze SOU potravinářského v Jílovém u Prahy, Mgr. Kateřina Valentová a Mgr. Sylva Guziková Sedláčková ze SOŠ obchodu a služeb v Olomouci, Hana Hendrychová a Marcela Rymlová ze SŠ v Opavě. Závěrečnou zkoušku bude letos skládat 164 žáků oboru Pekař a 16 žáků oboru Cukrovinkář-pečivář.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky