Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Autorské týmy pro přípravu jednotných zadání pro obory Hutník a Puškař

se poprvé sešly 27. 10. 2009 v SŠ-COP technickém v Uherském Brodě. Editorem jednotných zadání je Ing. Milan Prskavec z NÚOV.  

hutnik.jpgV týmu pro obor Hutník  spolupracují Ing. Tibor Smetana a Karel Bednarz ze SŠ v Bohumíně, Stanislav Drozd a Petr Matěj ze SŠ v Ostravě-Kunčicích. V týmu pro obor Puškař to jsou Mgr. Milan Pechal a Bc. Rostislav Navláčil ze SŠ-COPt Uherský Brod, Ing. Jindřich Felkel a Miroslav Buček z ISŠ-COP v Brně. Závěrečnou zkoušku v oboru Hutník bude letos skládat 15 žáků, v oboru Puškař 36 žáků.

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky