Výběr jazyka
Cz
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Web není aktualizován od roku 2012

Porada editorů jednotných zadání 2009/10

Porada se uskutečnila v NÚOV 1. 7. 2009. Zúčastnili se jí editoři, kteří řídí autorské týmy pro tvorbu jednotných zadání ve školním roce 2009/10.  

 

Tvorba jednotných zadání pro školní rok 2009/2010 probíhá s využitím autorského nástroje „Tvůrce JZZZ“. Jednotná zadání vytvářená pomocí Tvůrce JZZZ jsou ukládána přímo v centrální databance, což umožňuje všem zpracovatelům příslušného jednotného zadání (členům autorského týmu) okamžitý přístup k jeho nejaktuálnější verzi. Skrze webový portál informačního systému NZZ mají k JZZZ přístup (ve formě PDF dokumentu)  i ostatní uživatelé na základě přidělených práv na prohlížení JZZZ pro daný obor.

Na tvorbě jednotného zadání se podílí autorský tým, jehož členové mají  přesně rozděleny pravomoci, činnosti a odpovědnosti a jsou pro práci v Tvůrci JZZZ proškoleni.    

 Přehled JZZZ a editorů 


P1010102.jpg

Nahoru

Novinky

SOUTĚŽ SOP

Ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR vyhlašujeme soutěž samostatných odborných prací v gastronomických oborech  

 

Konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“

Dne 8. března 2012 se u příležitosti ukončení projektu NZZ uskutečnila konference „Nová závěrečná zkouška – kvalita pro učňovské školství“. Konference se zúčastnili ředitelé a zřizovatelé odborných škol, odborníci z praxe, zástupci Hospodářské komory ČR, krajů, ČŠI a dalších partnerů v odborném vzdělávání.  

 

Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole

příručka Závěrečná zkouška podle jednotného zadání ve škole -  školní rok 2011/2012  

 

Zadání samostatné odborné práce

V březnu 2012 budou zpřístupněna jednotná zadání,  která školy mohou využít pro závěrečné zkoušky 2011/2012. Součástí jednotného zadání je v některých oborech samostatná odborná práce (SOP) . Její zařazení do závěrečné zkoušky je závazné.  

 

Pilotní ověřování jednotného zadání v oborech vzdělání kategorie E

Ve školním roce 2010 - 2011 se příprava jednotného zadání poprvé soustředila rovněž na obory středního vzdělání s výučním listem kategorie E.  

 

další novinky