Výběr jazyka
Cz
Web není aktualizován od roku 2012

Jak nainstalovat databázi CCClient?

 

  1. Na konci článku se nachází soubor dbupd4x.zip. Jedná se o aktualizační soubor pro databázi. Jeho aktualizovaná verze je každodenně zveřejňována na stránkách EUROPEN a zhruba v měsíčních intervalech na stránkách CEFIF. Tento soubor si stáhněte a uložte jej přímo na root disku C. POZOR! Je možné, že toto může provést pouze správce sítě. Tudíž jej, pokud jste tak doposud neučinili, k instalaci povolejte.
  2. Vložte do mechaniky naše CD a v adresáři CCClient spusťte soubor setup.exe, čímž nainstalujete základní verzi databáze s neaktualizovanými údaji.
  3. Spusťte program CCClient. Automaticky se objeví aktualizační okno s příkazovým řádkem, na kterém je napsáno A:\. Přepište A na C a odentrujte. Spustí se aktualizace databáze.
  4. Objeví se obrazovka s přihlašovacími údaji (pokud se neobjeví, tak znova spusťte program CCClient). Username je kód vaší firmy, který vám byl sdělen pracovníky CEFIF. Pokud si nejste jisti, že tento kód máte, obraťte se na některého pracovníka CEFIF, Který vám kód sdělí. Vstupní heslo je „infochange“. Po přihlášení budete vyzváni ke změně hesla.

Dotazy k instalaci posílejte na lukas.hula@nuov_cz, popř. telefonicky 274 022 425

dbupd4x.zip dbupd4x.zip (2,01 MB) - Aktualizační soubor ke dni 8.1.2010

Nahoru